صفحه اصلی / عمومی / ارسال گزارش یک نماینده مجلس به هیات نظارت/ بخشی از پرونده در رابطه با مسائل اخلاقی است و از گفتن جزئیات آن معذورم

ارسال گزارش یک نماینده مجلس به هیات نظارت/ بخشی از پرونده در رابطه با مسائل اخلاقی است و از گفتن جزئیات آن معذورم

[ad_1]

به گزارش مهر، عباس جعفری دولت آبادی در خصوص مرخصی زندانیان در ایام عید، گفت: طبق آئین نامه رئیس قوه قضائیه می‌تواند مرخصی تعیین کند که هنوز این مسئله اعلام نشده و امیدواریم طی روزهای آینده اعلام شود.

دولت آبادی در خصوص حکم صادره برای یکی از نمایندگان مجلس گفت: یک گزارش مبسوط به مجلس فرستادیم ایشان پرونده‌های مختومه در گذشته داشتند دادگاه در پرونده جدید بخشی را پذیرفت و بخشی را نپذیرفت و با توجه با اینکه صحبت در مسائل اخلاقی است نباید افشاد شود و البته هنوز قطعی نیست. گزارشی را به هیات نظارت مجلس فرستادیم به همین منظور هم سابقه گزارش در هیات نظارت مهم است و هم حکم صادره.

دادستان تهران ادامه داد: با توجه به اینکه بخشی از پرونده در رابطه با مسائل اخلاقی است از گفتن جزئیات آن معذورم و باید صبر کرد اعتراض این فرد بررسی شود.

وی در خصوص مصونیت نمایندگان مجلس، گفت: مصونیت نمایندگان در رابطه با نطق مجلس است و همه افراد در صورت تخلف برای قانون یکی هستند.

دولت آّبادی در خصوص تعهدات خودروسازان، افزود: این فقط مشمول ایران خودرو نیست و همه افراد وقتی پیمانی بستند باید بر سر آن بایستند و این موضوع از دولت بیشتر انتظار می‌رود. در جلسه‌ای که با خودروسازان داشتیم هم اعلام کردیم که خودروسازان باید با توجه به توان خود تعهد کنند. مذاکره‌ای که با مسئولان صمت داشتیم اعلام کردند با توجه به همه مشکلات از جمله تحریم‌ها و کمبودها، تمام سعی خود را برای اجرای تعهدات خود می‌کنند.

این خبر تکمیل می شود…

[ad_2]
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *